0 (370) 502 00 05

info@demirpetrol.com.tr

OPET, Mavi Program üyelerine Twin uygulamasını ücretsiz sunuyor

Geçtiğimiz günlerde OPET Kart programını “Mavi Program” adı ile yenileyen OPET, “Mavi Program” kapsamında müşterilerinin ayrıcalıklı hissetmesini amaçlayan çalışmalarına devam ediyor. OPET, yenilikçi bakış açısı ve müşteri memnuniyetini merkeze alan yaklaşımıyla hayata geçirdiği program kapsamında Türkiye’nin en hızlı büyüyen eğitim teknolojileri girişimlerinden Twin ile işbirliğine imza attı. OPET, Mavi Program üyelerine eğitici ve eğlenceli oyun uygulaması Twin için Ağustos ayı sonuna kadar ücretsiz kullanım imkanı sunuyor. Sonrasında ise üyeler, üyelik tiplerine göre indirimlerden yararlanmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında ‘Temel üyeler’ yüzde 30, ‘Full üyeler’ yüzde 40, ‘Ultra üyeler’ ise Twin mobil uygulaması özelinde yüzde 50 indirim fırsatlarından yararlanmayı sürdürebilecek.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin https://maviprogram.opet.com.tr/ web sitesine cep telefonları ile giriş yaparak, kampanya sayfasından katılım yapması gerekiyor. Sonrasında ‘Ayrıcalıklar’ sekmesinden “Bana Özel Ayrıcalıklar” kısmındaki Twin kampanyası sayfasından ‘Katıl’ butonuna tıklayarak kampanya şifreleri alınabiliyor. Kullanıcıların uygulamadan yararlanabilmeleri için kampanya sayfasındaki özel linke tıkladıktan sonra e-posta adresleri ile kayıt oluşturmaları ve ardından Twin mobil uygulamasını indirerek giriş yapmaları gerekiyor.  

OPET, TWIN İLE ÇOCUKLARI BİLİM VE TEKNOLOJİNİN BAŞROLDE OLACAĞI GELECEĞİN DÜNYASINA HAZIRLIYOR 

OPET’in, çocukları bilim ve teknolojinin başrolde olacağı geleceğin dünyasına hazırlama hedefiyle desteklediği Twin, bir YGA (Young Guru Academy) girişimi. Sosyal sorumluluğu kurum kültürü olarak kabul eden OPET, Dünya Ekonomik Forumu (WEF) tarafından 2022 yılının “Teknoloji Öncüleri” arasında gösterilen Twin’in önemli yatırımcılarından biri.  Dijital ve fiziksel ürünleri ile çocuklarda bilime karşı merak uyandıran ve deneyerek öğrenmeyi sağlayan Twin, robotik, kodlama, yapay zeka gibi eğitimler vermek üzere kurgulandı. ABD, Almanya, Hollanda, İngiltere ve İtalya başta olmak üzere 67 ülkede 750 binden fazla çocuğun kullandığı Twin mobil uygulaması, Seedrs üzerinden çıktığı yatırım turunda 25 ülkeden yaklaşık 400 yatırımcıya ulaştı.