0 (370) 502 00 05

info@demirpetrol.com.tr

Hizmetlerimiz

Akaryakıt

Demir Petrol kullandığı her üründe tüketiciyi düşünüyor. İstasyonumuzda tüketiciyi ve aracını memnun edecek yakıt temini sağlanıyor. Sunulan yakıtla birlikte tüketici hem daha uzun süre sürüş sağlıyor hem de yakıtın aracın motorizasyon sistemlerine uyumluluğu sayesinde üst düzey koruma elde ediyor.

Market

Demir Petrol, sunduğu market hizmetinde sadece 7/24 market hizmeti vermiyor. Bunun yanında tüketiciye güven teslim ediyor. Her ihtiyaç anında ve her ihtiyaca yönelik ürünlerle tüketicimiz bizimle güvenli bir yolculuğa adım atıyor. Yolculuğun konforu da marketimiz sayesinde tamamlanıyor.

Motor Yağı

Binek ve hafif ticari araçlar için son teknolojiye sahip en kaliteli motor yağları Demir Petrol sayesinde tüketiciyle buluşuyor. Demir Petrol olarak, tüketicinin aracının güvenliği önceliğimizdir. Bu nedenle son teknolojiye sahip yüksek kalite motor yağları bizimle birlikte tüketiciye ulaşıyor.

Özel Ürünlerimiz

Demir Petrol olarak, tüketicinin o anki ihtiyacını göz önünde bulundurarak bünyemizde birden fazla ürün sunuyoruz. Bu ürünler;

  • Hidrolik fren yağı,
  • Antifriz,
  • AdBlue,
  • Cam suyu vb.

Bu ürünler sayesinde araç elemanlarınızın sağlığı hem korunmuş oluyor hem de kullanım ömürleri uzuyor.