0 (370) 502 00 05

info@demirpetrol.com.tr

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Demir Petrol şirketini kamu ve özel kuruluşlar ile çalışarak son tüketicinin akaryakıt ihtiyacını en güvenilir ve en sağlıklı şekilde karşılamak amacıyla kurduk.

Her daim etik değerlerine bağlı bir çalışma prensibiyle son tüketicinin memnuniyetine ve güvenine sadık kalarak çalışıyoruz.

Ayrıca Demir Petrol, Topçugiller Demir Çelik firmasının zincir şirketlerinden biri olup aynı hizmet politikasını benimseyerek güven temelinde bir profil oluşturuyoruz. Bu profil üzerinden son tüketiciye akaryakıt sektöründe üst düzey bir hizmet kalitesi sunuyoruz. 

Misyonumuz

Dünya dinamiklerini de dikkate alarak enerji sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmelere uygun şekilde hareket ediyoruz. Son tüketicinin ihtiyaçlarını her daim göz önünde bulundurarak, bu gereksinimleri enerji sektörünün dinamikleriyle harmanlıyor ve sağlıklı bir akaryakıt hizmeti profili oluşturuyoruz.

Vizyonumuz

Demir Petrol olarak, gelişimimizi her daim sürdürerek ülkemizin enerji sektöründe bilinirliğine katkı sunmayı hedefliyoruz.

Neden Demir Petrol?

Demir Petrol olarak, her daim tüketicinin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Oluşturduğumuz güven dinamikleri sayesinde, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin üst düzey kalitesiyle iş birliği yaptığımız her kurumdan ve her tüketiciden istisnasız olumlu geri dönüşler alıyoruz. Buna rağmen gelişimimizi asla durdurmuyor aksine hep daha iyisi olmak amacıyla hizmet politikamızı günün gereksinimlerine ve tüketicinin beklentisine göre her daim bir adım ileriye taşıyoruz.